تعمیر کردن فلش مموری یا هاردهای اکسترنال  که بر اثر برخی مشکلات پیش آمده توسط ویندوز شناخته نشده و یا فرمت نمی گردند مشکل بسیاری از کاربران کامپیوتر است

flash-disk

 

دیگر نگران رفع این مشکل نباشید چرا که به راحتی و با دانلود یک نرم افزار بسیار کم حجم می توانید حافظه های قابل حمل خود را دوباره بازیابی کرده و تعمیر نمایید.

رم افزار ۴٫۲۵ Hard Disk Low Level Format Tool که در واقع یک ابزار برای فرمت کردن سطح پایین انواع هارد می باشد می تواند با فرمت کردن LOW Level فلش مموری شما که حتی توسط سیستم عامل ویندوز هم شناخته نمی شوند مشکل آنها را رفع کرده و شما را قادر بسازد تا بار دیگر فلش مموری خراب خود را توسط ویندوز فرمت کرده و از آن استفاده نمایید.

این نرم افزار حجم بسیار کمی در حدود ۸۰۰ کیلوبایت دارد. فقط کافی است نرم افزار را نصب و سپس از پوشه serial  فایل Keygen را اجرا و روی گزینه Generate  کلیک کنید تا سریال برنامه ساخته شود. سریال داخل کادر COMM را کپی کرده و در قسمت ورود کد برنامه جایگذاری کنید تا برنامه کرک گزدد.

به محض اجرای برنامه لیست هاردها و انواع حافظه های usb متصل به سیستم نمایش داده می شود که باید حافظه مورد نظر مثلا فلش مموری معیوب خود را از فهرست انتخاب کنید و از تب دوم برنامه عمل low level format  را روی آن انجام دهید پس از اتمام فرمت به وسیله ویندوز به صورت عادی فلش مموری خود را فرمت کرده و استفاده نمایید.

Low level Format  حالتی از فرمت کردن حافظه را گویند که پس از فرمت تمامی محتویات هارد یا فلش مموری به طور کامل و واقعی پاک شده و به هیچ وجه و به وسیله هیچ نرم افزار ریکاوری فایل قابل بازگردانی نیست به طوری که انگار حافظه جانبی تازه از کارخانه بیرون آمده و برای اولین بار استفاده می گردد.

دانلود نرم افزار :download

  • این مطلب برای شما مفید بود ؟
  • بله    خیر