ویروس ها، جاسوس افزارها، هکرها، سایت های فیشینگ – وب سایت یک مکان خطرناک است، و هر صاحب کامپیوتر نیاز مؤثری به نرم افزار آنتی ویروس قابل اعتماد دارد تا آنها را امن نگه دارد. اما این می تواند گران باشد، به خصوص که برای بروزرسانی بسته ها باید سالیانه هزینه ای پرداخت کنید.خوشبختانه مقدار زیادی  نرم افزار آنتی ویروس رایگان وجود دارد بهترین ابزار امنیتی اینترنت رایگان برای ارائه امنیت وسیع بدون هیچ هزینه ای که آنها را برای دانلود در اختیارتان قرار می دهیم.

آنتی ویروس رایگان Avast

شما  با آنتی ویروس رایگان  Avast لازم نیست زمان طولانی را صرف کنید  و همین دلیل آن را یکی از محبوب ترین ابزارهای امنیتی در اطراف نموده است.

نصب این برنامه ساده است.با اولین اسکن خیلی سریع هر گونه تهدید بالقوه در کامپیوتر شما را شناسایی می کند، و این حداقل تاثیری است که  بر روی عملکرد سیستم خود خواهید یافت.

اینها فقط نظرات ذهنی نیست، یا. تست مستقلAV-Test این برنامه دلایل کافی پیدا کرده است، و آن یکی ازAV-Comparative’s  محصولات سال ۲۰۱۲ “بوده است.

آنتی ویروس رایگانPanda Cloud

ابر آنتی ویروس پاندا یک ابزار بسیار سبک وزن فراهم می کند که حفاظت آنتی ویروس رایگان است، و می تواند در کنار بسیاری از ابزارهای امنیتی دیگر بدون مشکل استفاده شود.این نسخه رایگان از یک محصول تجاری است، و به همین ترتیب دارای چند ویژگی از دست رفته است.نسخه حرفه ای به شما در محافظت در شبکه های عمومی کمک می کند، به عنوان مثال، در حالی که “USB Vaccine” خطر نرم افزارهای مخرب آلوده یک درایو USB را کاهش می دهد.

 

آنتی ویروس رایگان ZoneAlarm + فایروال

این برنامه مقدار زیادی از عملکرد را فراهم می کند، آسان برای استفاده از دیوار آتش و برخی از حفاظت ها در حال دیدن سایت ها.

اگر شماطرفدارZoneAlarm هستید، و یا فقط  یک فایروال وابزار آنتی ویروس از همان شرکت می خواهید، این می تواند یک انتخاب خوب باشد.

  • این مطلب برای شما مفید بود ؟
  • بله    خیر