ویژگی های مجموعه برتر بازی های اندروید :

– کیفیت تمامی بازی ها بصورت کاملا اچ دی می باشد .

– گرافیک تمامی بازی های فوق العاده و بالا می باشد .

– محیط تمامی بازی ها سه بعدی می باشد .

– سبک تمامی بازی ها (ورزشی، مسابقه ای، اکشن، ترسناک، ماجراجویی) می باشند .

– تمامی بازی ها مناسب تمامی سنین می باشند .

– بازی ها قابل استفاده در تمامی سیستم های اندروید ۲.۳ به بالا می باشند .

ازی Injustice Gods Among Us v1.2 :

در بازی Injustice Gods Among Us v1.2 شما در نتش های گوناگون مانند بتمن، سایبورگ، سوپرمن، زن واندرز، فانوس سبز و غیره برای نابودی دشمن ظاهر می شوید، در این بازی دشمنان شما هیولاهای غول پیکر و شیاطین خطرناک هستند و شما باید با حرکات تکنیکی و حرفه ای و اسلحه های های قدرتمند خود آنها را نابود کنید.

Injustice1[Download.ir]Injustice[Download.ir]

ازی Joe Dever’s Lone Wolf 1.0.2 :

در  بازی Joe Dever’s Lone Wolf 1.0.2 شما باید به دنبال سر نخ های گوناگون بگردید و همه دشمنان را که جلوی کار شما را می گیرند را از بین ببرید، در بازی گرگ تنها تمامی دشمنان شما هیولاهای غول پیکر هستند و شما باید با سلاح های حرفه ای و تاکتیکی خارق العاده خود آنها را از بین ببرید.

تصاویری از محیط بازی گرگ تنها :

Joe.Devers.lone.wolf2[Download.ir]Joe.Devers.lone.wolf3[Download.ir]Joe.Devers.lone.wolf4[Download.ir]Joe.Devers.lone.wolf5[Download.ir]

ازی Gangster Granny 2 v1.0 :

در  بازی Gangster Granny 2 v1.0 شما به خانواده های مافیایی پیوسته شده اید و برای کارهای حشتناک خود از جمله سرقت بانک، سرقت طلا، خرید سلاح های حرفه ای و حتی درگیری با قانون پرداخته اید، سرانجام پس از مدتی مادربزرگ گانگستر برای غارت بانک بزرگ شهر رفته بود و پس کلی تلاش برای سرغت بانک به دست پلیس اسیر شد و به زندان افتاد و پس از فرار از زندان باید از دست تمامی افسران پلیس فرار کند و آنها را نابود کنید.

تصاویری از محیط بازی مادربزرگ گانگستر :

Gangster.Granny3-[Download.ir]Gangster.Granny4-[Download.ir]Gangster.Granny5-[Download.ir]

 

بازی Asphalt 8: Airborne v1.1.1 :

بازی Asphalt 8: Airborne v1.1.1 با گرافیکی بی نظیر طراحی شده و شما در این بازی شاهد جلوه های ویژه هستید، در نسخه ۸ این بازی از ماشین های بسیار حرفه ای استفاده شده است و تعداد مراحل بازی این چنین در نظر گرفته شده است، ۸ فصل در ۱۸۰ مراحل مختلف بوده که با توجه به امتیازات به دست آمده میتوانید ماشین های زیادتری را بدست آورید.

تصاویری از محیط بازی آسفالت ۸ :

Asphalt6-www.download.irAsphalt5-www.download.ir

بازی GT Racing 2: The Real Car Experience v1.0.2 :

در بازی GT Racing 2 شما رالی یک مسابقه رانندگی شبیه سازی دستی را انجام می دهید، بازی مسابقات رالی دارای ۶۷ خودروی بسیار قدرتمند و حرفه ای با ۱۳ رنگ متنوع و زیبا تشکیل شده است، این ماشین ها از جمله مرسدس بنز، فراری، دوج، آئودی، مزدا، فورد، نیسان و غیره می باشد و شما می توانید با تست رانندگی با ماشین های مختلف مهارت های رانندگی خود را نشان دهید، در این بازی شما با حوادث های گوناگون برخورد می کنید.

تصاویری از محیط بازی مسابقات اتومبیل رانی :

GT.Racing.2.The.Real.Car.Exp8[Download.ir]GT.Racing.2.The.Real.Car.Exp7[Download.ir]

 

بازی Dead Trigger 2 v0.02.1 :

در بازی Dead Trigger 2 v0.02.1 به دلیل بیماری تمامی مردم بصورت زامبی های غول پیکر و خطرناک تبدیل شده اند و شما برای نجات جان خود باید تمامی زامبی های مقابلتان را از بین ببرید و از شهر فرار کنید، در بازی ماشه مرده تمامی زامبی ها بصورت هیولاهای بسیار بزرگ و قدرتمند و خون آشام هستند و تمامی آنها تشنه خون می باشند، در این بازی از سلاح های بسیار حرفه ای و قدرتمند استفاده شده است  شما باید از جان خود در مقابل زامبی ها دفاع کنید.

تصاویری از محیط بازی ماشه مرده :

Dead-Trigger3-www.Download.irDead-Trigger5-www.Download.irDead-Trigger6-www.Download.ir

 

ازی Angry Birds Space HD 2014 :

در بازی Angry Birds Space HD 2014 پرندگان مختلفیی وجود دارد که نسبت به نوع پرنده و پرتاپ های آن می توانید نشانه و هدف خود را راحت تر از بین ببرید، بازی پرندگان خشمگین از سال های اخیر ۲۰۱۲ محبوبیت داشته و در ۱۱۶ کشور مشغول این بازی هستند،در این ورژن بیش از ۲۰۰ سطح ستاره ای طراحی شده و پیدا شدن کهکشان عجیب و غریب شناور توسط خوک های فضایی ایجاد شده است.

تصاویری از محیط بازی پرندگان خشمگین :

Angry-Birds-Space-HD7[Download.ir]Angry-Birds-Space-HD5[Download.ir]Angry-Birds-Space-HD4[Download.ir]

بازی Real Boxing 1.4.2 :

بازی Real Boxing 1.4.2  در ۴۰ کشور دنیا انجام می شود و حالت های مبارزه جدید در بازیکن ها اضافه شده است و شما با انتخاب هر کدام از این زمین ها می توانید یک بوکسور به تمام معنا و حرفه ای شوید، این بازی با گرافیکی فوق العاده و محیط سه بعدی منتشر شده است و تمامی بازیکنان بصورت کاملا واقعی طراحی شده اند.

تصاویری از محیط بازی بوکس حرفه ای :

Real-Boxing1-www.download.irReal-Boxing2-www.download.irReal-Boxing3-www.download.irReal-Boxing4-www.download.irReal-Boxing5-www.download.irReal-Boxing6-www.download.ir

 

بازی NBA 2K14 v1.1 :

در بازی NBA 2K14 v1.1 تمامی بازیکنان بصورت واقعی طراحی شده اند و شما می توانید با انتخاب تبم مورد علاقه تان یک بازی بسیار زیبا و حرفه ای بسکتبال را تجربه کرده و از آن لذت ببرید، رویای همه این است که بازی بسکتبال حرفه ای را تجربه کند، این بازی با گرافیکی بی نظیر و محیط بازی سه بعدی طراحی شده است.

 

تصاویری از محیط بازی بسکتبال حرفه ای :

NBA1-www.download.irNBA2-www.download.irNBA3-www.download.irNBA4-www.download.ir

NBA5-www.download.irNBA6-www.download.ir

بازی FIFA 14 By EA SPORTS 1.3.0 :

بازی FIFA 14 By EA SPORTS 1.3.0 دارای ۶۰۰ تیم حرفه ای و ۳۳ لیگ برتر و بیش از ۱۶۰۰۰ بازیکن و ۳۴ استادیوم معتبر ساخته شده است، در این بازی از ۵ زبان مختلف انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی ساخته شده است، گرافیک این بازی بسیار بی نظیر می باشد و با محیط کاملا سه بعدی طراحی شده است.

 

تصاویری از محیط بازی فوتبال فیفا ۱۴ :

Fifa14-1-www.download-.irFifa14-2-www.download-.irFifa14-3-www.download-.irFifa14-4-www.download-.irFIFA-14-by-EA-SPORTS2-www.download.irFIFA-14-by-EA-SPORTS3-www.download.ir

 

۱- ابتدا فایل مورد نظر را دانلود کنید.

۲- فایل  مورد نظر را بر روی گوشی خود کپی کنید.

۴- سپس فایل apk را نصب کنید.

۵- صبر کنید تا نصب به اتمام برسد.

 

راهنمای نصب بازی دیتا اندروید:

۱- فایل مورد نظر را از حالت فشرده توسط نرم افزار winrar خارج کنید.

۲- بعد از خارج کردن از حالت فشرده پوشه فایل مورد نظر را باز کنید .

۳- محتوای پوشه دیتا را به مسیر ذکر شده در پایین انتقال دهید:

۴-  sdcard/Android در این مسیر کپی کنید .

۵- به بازی بروید و بازی را اجرا کنید.

دانلود با لینک مستقیم:

رمز عبور

کلمه رمز برای تمامی فایل های فشرده www.download.ir می باشد

  • این مطلب برای شما مفید بود ؟
  • بله    خیر